Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ważna informacja w sprawie odbioru odpadów w dniu 04.10.2018 r.

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
I N F O R M A C J A Gmina Wiskitki informuje, że P. G. K. „Żyrardów” Spółka z o. o. (podwykonawca firmy Tonsmeier) z powodu awarii swoich samochodów, w dniu dzisiejszym tj. 04.10.2018r., jeździ po rejonie  Franciszków – Jesionka dwoma samochodami specjalistycznymi wynajętymi od innej firmy, które nie posiadają  zaczepów do pojemników na śmieci. W związku z tym, pojemniki, które są przeciążone (np. popiołem) nie zostaną w dniu dzisiejszym odebrane  (z powodu ciężaru pracownicy nie dadzą rady ręcznie ich opróżniać). Jednocześnie nadmieniam, że pojemniki zostaną  odebrane w terminie kolejnego odbioru śmieci, tj. 18.10.2018 r. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.  

Pełna treść wiadomości na: wiskitki.pl/?p=4606
wiskitki.pl, Źródło artykułu: wiskitki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola