Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka w Gminnym Przedszkolu w Radziejowicach

Data publikacji: 2017-10-23, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 20 października 2017 r. Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka, Przewodnicząca Rady Gminy Radziejowice Krystyna Skoneczna oraz Radna Gminy- Grażyna Jabłońska wzięły udział w Pasowaniu na Przedszkolaka w Gminnym Przedszkolu w Radziejowicach. „Pasowanie na Przedszkolaka” to pierwsza ważna uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Zanim złożyły przysięgę dzielne maluszki z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Po występach Pani Dyrektor za pomocą „Czarodziejskiego Ołówka” zrealizowała Akt pasowania. Nie zabrakło dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka oraz upominków od zaproszonych gości. Na pewno był to niezapomniany dzień zarówno dla 3-latków, jak i ich rodziców i nauczycielek. Wszystkim pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu na twarzy i aby każdy dzień...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci122401
radziejowice.pl, Źródło artykułu: radziejowice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola