Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STYPENDIA SZKOLNE

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
STYPENDIA SZKOLNE dla uczniów o charakterze socjalnym w roku szkolnym 2018/2019 – dwa kryteria dochodowe W roku szkolnym 2018/2019 wnioski o stypendium szkolne można składać jeśli miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia wynosi: do 514 zł netto na osobę (kryterium obowiązuje do 30.09.2018r.), do 528 zł netto na osobę (kryterium obowiązujące od 01.10.2018r.), W przypadku obu powyższych kryteriów dochodowych, składając wniosek, należy wykazać dochody z miesiąca poprzedzającego miesiąc złożenia wniosku tj. z SIERPNIA 2018 r. Wszystkie wnioski składa się w nieprzekraczalnym terminie: od 1 do 15 września 2018r. Stypendium szkolne przysługuje wyłącznie uczniom zamieszkałym na terenie Gminy Radziejowice, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej wynikającej z niskich dochodów przypadających na jednego członka w rodzinie, w szczególności gdy występują okoliczności: bezrobocie, niepełnosprawność,...

Pełna treść wiadomości na: ogloszenia139525
radziejowice.pl, Źródło artykułu: radziejowice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola