Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Kreator Przedsiębiorczości" w gminie Wiskitki

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki” kreuje przedsiębiorczość i zaprasza do współpracy! W imieniu LGD zapraszamy do udziału w projekcie pn.”Kreator Przedsiębiorczości”. To międzynarodowy projekt współpracy, który realizowany jest z 20 lokalnymi grupami działania z całej Polski!  Celem projektu jest wzrost wiedzy na temat przedsiębiorczości wśród dzieci w wieku przedszkolnym  i uczniów szkół podstawowych, wymiana doświadczeń w zakresie rozwijania przedsiębiorczości, poprawa jakości funkcjonowania przedsiębiorstw jak również podmiotów otoczenia biznesu oraz organizacji skupionych wokół projektu.  W ramach projektu Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki” będzie realizować działania związane z Laboratorium Przedsiębiorczości oraz utworzy Lokalne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Ponadto, planowany jest szereg działań skierowanych do dzieci, szkół, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych. I to wszystko… za darmo! Zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się  w najbliższy poniedziałek 24 września 2018 r. o godz. 14.00 w  sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wiskitkach. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel 46 814 5018, kom. 695700565, na stronie www.krainarawki.eu oraz mailowo marta.dudek@krainarawki.eu      

Pełna treść wiadomości na: wiskitki.pl/?p=4492
wiskitki.pl, Źródło artykułu: wiskitki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola