Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kontynuacja działań "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

Data publikacji: 2018-02-20, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Bezpieczeństwo najmłodszych uczniów w drodze do szkoły i bezpieczny powrót do domu to jeden z priorytetów działania policjantów i strażaków z Gminy Radziejowice. W ramach działań „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” po raz kolejny zorganizowano spotkanie się z przedszkolakami na temat bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. W dniu 16 lutego 2018 r. z Przedszkolakami Szkoły Podstawowej w Korytowie A spotkali się asp. Sławomir Klucznik – Dzielnicowy Gminy Radziejowice i Rafał Zdanowicz – strażak z OSP Korytów. Celem spotkania było podniesienie świadomości bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusz przypomniał najmłodszym zasady, na co należy zwracać uwagę w czasie przechodzenia przez pasy w miejscu, gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna i tam gdzie jej nie ma, jakie zasady obowiązują podczas przewożenia dzieci. Dzieci dowiedziały się, jakie znaki drogowe oznaczają przejście dla pieszych oraz...

Pełna treść wiadomości na: aktualnosci128721
radziejowice.pl, Źródło artykułu: radziejowice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola