Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak zostać odbiorcą gazu?

Data publikacji: 2018-11-15, Data modyfikacji: 2018-11-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, w związku z licznymi pytaniami i zamieszaniem informacyjnym, jakie pojawiło się w kwestii przyłączenia do sieci gazowej, poniżej publikujemy link do artykułu na stronie firmy SIME, w którym krok po kroku jest opisana cała procedura. Uprzejmie przypominamy: CO NALEŻY ZROBIĆ ABYŚCIE MOGLI PAŃSTWO CIESZYĆ SIĘ GAZEM W SWOIM DOMU? 1. Należy pobrać ze strony SIME Polska lub odebrać osobiście w Biurze Obsługi Klienta w Sochaczewie, a następnie wypełnić, formularz Wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej. 2. UWAGA! Do wniosku należy dołączyć: – mapę geodezyjną do celów opiniodawczych,– oświadczenie o posiadaniu tytułu prawnego do korzystania z obiektu, do którego gaz będzie dostarczany, lub nieruchomości, na której obiekt się znajduje (np. własność, współwłasność, użytkowanie wieczyste, spółdzielcze prawo do lokalu, dzierżawa, najem).3. Należy złożyć dokumenty osobiście w Biurze Obsługi Klienta (BOK) w Sochaczewie lub przesłać listownie na adres BOK. UWAGA! Obecne biuro przy ulicy Warszawskiej 31,96-500 Sochaczew będzie czynne do czwartku (15 Listopad) do godziny 12.00! Nowa siedziba będzie czynna już od poniedziałku (19 Listopad) od godziny 9.00. Nowy adres to: ul. 1-go Maja 18, 96-500 SochaczewMerytoryczną pomocą służą pracownicy Biura Obsługi Klienta oraz Biura Technicznego SIME Polska. info@simepolska.pl+48 22 10 25 300 Ponadto niektórzy instalatorzy mają w swojej ofercie nie tylko budowę instalacji i montaż kotła, ale i załatwianie formalności „pod klucz”. Prosimy pamiętać, że uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych i uzgodnień niezbędnych do realizacji inwestycji polegającej na budowie wewnętrznej instalacji gazowej może trwać od 3 do 6 miesięcy. Dlatego o złożeniu wniosku nalęzy pomyśleć odpowiednio wcześnie. UWAGA! Urząd Gminy nie jest inwestorem, w związku z powyższym nie może przyjmować wniosków. Aby zapoznać sie z procedurą prosimy kliknąć TUTAJ 

Pełna treść wiadomości na: wiskitki.pl/?p=4748
wiskitki.pl, Źródło artykułu: wiskitki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola