Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dyżur pracownika Urzędu Skarbowego w Urzędzie Gminy Radziejowice

Data publikacji: 2018-03-16, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Podatniku złóż zeznanie przez Internet! www.e-deklaracje.gov.pl Urząd Skarbowy w Żyrardowie informuje: Szybki PIT – to akcja o charakterze informacyjno-promocyjnym koordynowana przez Biuro Komunikacji i Promocji w Ministerstwie Finansów. Jej celem jest pomoc i zachęcenie podatników do szybkiego i łatwego rozliczania się przez Internet i nie odkładanie tego obowiązku na ostatnią chwilę. Jest to proste, szybkie i bezpieczne. Im szybciej zostanie złożony PIT, tym szybciej podatnik otrzyma zwrot podatku. Zachęcamy do złożenia zeznania w formie elektronicznej – stanowisko komputerowe pokój nr 6 na parterze budynku. Zwrot nadpłaty dla rodzin wielodzietnych Urząd Skarbowy w Żyrardowie informuje, że w 2018 r., wzorem poprzedniego roku, w ramach umacniania i wspierania rodzin wielodzietnych kontynuowana jest akcja preferencyjnego zwrotu podatku dochodowego od osób fizycznych podatnikom posiadającym uprawnienia na podstawie ustawy...

Pełna treść wiadomości na: ogloszenia130105
radziejowice.pl, Źródło artykułu: radziejowice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola