Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ciemna strona Żyrardowa - filmik do kawałka Jongmena.

 
Żyrardów to 40 tysięczne miasto leżące między Warszawą a Łodzią. Znane jest głównie z tego, że przez jego środek przejeżdża 20 tys. samochodów na dobę z czego 10 tys. to TIR-y. Ciekawostką jest to, że te TIR-y przejeżdżają dokładnie pod oknami urzędu miasta ale jakoś żadnemu prezydentowi Żyrardowa przez 20 lat to nie przeszkadzało. To w Żyrardowie władze doprowadziły do wyburzenia jedynego ośrodka zdrowia z prawdziwego zdarzenia i budowy na tym terenie apartamentowców, do budowy osiedla domków jednorodzinnych na terenie boiska szkolnego, do zdewastowania elektrociepłowni aby druga opanowana przez urzędników i radnych została monopolistą a ostatni pomysł władz miasta to budowa fabryki asfaltu praktycznie w środku miasta. Już najwyższy czas aby mieszkańcy Żyrardowa wystawili rachunek wszystkim wyższym urzędnikom, prezydentom, radnym, itp. rządzącym tym miastem od 20 lat. Pierwszy krok to skreślanie ich na wszelkich listach wyborczych. Mieszkańcy miasta nie mogą dalej patrzeć na ciągłą degradacje Żyrardowa tylko muszą się zorganizować aby odsunąć tych wszystkich szkodników od władzy. Do tego celu został powołany niezależny serwis obywatelskizyrardow.pl i forum forum.obywatelskizyrardow.pl Mieszkańcy innych miast w Polsce jeśli chcą aby ich miasta zaczęły się normalnie rozwijać powinni zacząć od uruchomienia niezależnego serwisu i forum internetowego. To są dobre instrumenty do wyłaniania prawdziwej reprezentacji mieszkańców.

 


obywatelskizyrardow
 
Data pliku video: 2009-10-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat żyrardowski - powiat w zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Żyrardowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki, zajmując łącznie powierzchnię 532,61 km2.

  Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią przede wszytskim liczne rezerwaty przyrody:  Rezerwat przyrody Dąbrowa Radziejowska, Puszcza Mariańska, Grądy Osuchowskie, fragment Rezerwatu Rawka, Rezerwat przyrody Stawy Gnojna im. rodziny Bieleckich oraz fragment Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

  Bliskość aglomeracji warszawskiej i łódzkiej czyni powiat atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym. Siedziby mają tu między innymi: Stabar, Ruukki, FM Polska (FM Logistic), Knauf Pack, YKK Poland, Fiege Goth, Mostva i TTE.

  Przez powiatu przebiega fragment autostrady A2, drogi krajowe: DK8 i DK 50, a także linie kolejowe Warszawa-Wiedeń oraz Centralna Magistrala Kolejowa Warszawa - Katowice, Kraków.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola